Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

14 listopada 2017 roku klasa Ia pod opieką pani Weroniki Navus-Wysockiej oraz pana Cypriana Zalewskiego udała się do centrum rozrywki Zoltar w Gdyni. Na miescu na klasę czekało kilka atrakcji, takich jak laserowy paintball, Reflex Room oraz Archery Arena. Grupa miała okazję sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie, posługiwania się łukiem czy swój czas reakcji. Wszystkie aktywności pochłonęły ogromne zasoby energii, dlatego po zakończonch turniejach klasa wraz z opiekunami udała się do centrum handlowego Riviera, gdzie każdy mógł według uznania skorzystać z usług gastronomicznych i zregenerować siły. Wszyscy uczniowie wyglądali na zadowolonych, więc wycieczka była zdecydowanie dobrze zagospodarowanym czasem. 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie