Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W piątek 25 września 2015 r. odbyło się ognisko integracyjne klas II c oraz I e. Spotkanie rozpoczęło  się od współnego zdjęcia. Później przyszedł czas na pieczenie kiełbasek, ciepłą herbatę oraz pyszne ciasto zrobione przez naszą koleżankę. Gdy żołądki były już pełne, rozegrany został mecz: klasa II c kontra I e. Kto wygrał? To chyba najmniej istotne, gdyż dobra zabawa była ważniejsza. Wieczorem zebraliśmy się ponownie przy ognisku, aby się lepiej poznać. Pani Ewa pierwsza wymierzyłą szyszką  w kogoś, kogo nie zna (oczywiście, nikomu nic się nie stało). Dzięki tej zabawie poznaliśmy nasze zainteresowania… no i pani Weronika dowiedziała się, że ,,Dziady” A. Mickiewicza nie oczarowały II c.

Gdy ognisko już przygasło, grzecznie posprzątaliśmy i udaliśmy się do swych domów. Mamy nadzieję, że pani Adriana, pani Ania, pani Ewa, pani Lucyna oraz pani Weronika miło spędziły czas w towatrzystwie fajnych uczniów :-) 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie