Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W tym trudnym dla wszystkich czasie, jakim jest potrzeba izolacji i pozostania w domach, Fundacja TworzyMY Kraków  proponuje konkurs dla młodzieży. Polega on  na przygotowaniu pracy plastycznej lub literackiej na temat: "Świat za sto lat. Jak go sobie wyobrażasz?". Wszystkie prace, które dotrą do Fundacji za pomocą poczty e-mail, zostaną zamknięte w przygotowywanej kapsule czasu. Jak wziąć udział w konkursie? Czytaj w Czytaj więcej.

Należy

1. Opracować zadanie konkursowe dowolną techniką plastyczną lub literacką.
2. Własnoręcznie podpisać dzieło.
3. Wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie www.tworzymykrakow.org/sercekapsuly).
4. Zrobić zdjęcie/skan pracy i formularza
5. Wysłać pracę i formularz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4.  W miarę możliwości oryginał pracy i formularza wysłać pocztą na adres Fundacji TworzyMY Kraków.


Na prace czekamy do 30 kwietnia. 

Jakie muszą być warunki techniczne prac?
•    Prace literackie –  dowolna forma literacka, max. 8000 znaków (opowiadanie, nowela, esej, reportaż, wywiad etc.)
i/lub
•    Prace plastyczne – dowolna forma plastyczna nieprzestrzenna, w rozmiarze max. A3 (rysunek, malarstwo, kolaż, komiks, grafika komputerowa, techniki mieszane etc.)


W dotychczasowych edycjach akcji wzięło udział blisko 4 000 dzieci i przeszło 1 000 szkół z całej Polski.


Celem przedsięwzięcia jest stworzenie przez uczestników dzieł literackich i plastycznych, które zostaną zamknięte w  powstającej w Krakowie Kapsule Czasu i stanowić będą  jej "Serce".Regulaminformularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie: www.tworzymykrakow.org/sercekapsuly.
Zachęcamy również do odwiedzenia profilu fundacji na Facebook, gdzie znaleźć można obszerną galerię zdjęć prac trzech dotychczasowych edycji akcji "Serce Kapsuły Czasu".
W tym trudnym dla wszystkich czasie, jakim jest potrzeba izolacji i pozostania w domach. Fundacja TworzyMY Kraków  proponuje konkurs dla młodzieży. Polega on  na przygotowaniu pracy plastycznej lub literackiej na temat: "Świat za sto lat. Jak go sobie wyobrażasz?". Wszystkie prace, które dotrą do Fundacji za pomocą poczty e-mail, zostaną zamknięte w przygotowywanej kapsule czasu. 

 

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie