Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

20 grudnia 2019 r w podczas Koncertu Wigilijnego w naszym liceum odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla laureatów XXI edycji Szkolnego Konkursu Literackiego. W dziedzinie prozy I miejsce zdobyła Katarzyna Walczak (IIIA), natomiast wyróżnienia otrzymały: Natalia Breza (IIB) i Oliwia Rutkowska (ICc). W dziedzinie poezji II miejsce przyznano Natalii Brezie (IIB)), III miejsce Julii Grau (IC). Wyróżnienie w tej kategorii otrzymali: Tomasz Kaliński (IIIA) i Julia Majkowska (IIC). Gratulujemy autorom nagrodzonych prac i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji.

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie