Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Dziesiejszy Koncert Wigilijny przyniósł m.in. ogłoszenie wyników Szkolnego Konkursu Fotograficznego. Oto zwycięzcy: w kategorii Pejzaż I miejsce zdobyła Julia Ellwart (IIa), II miejsce ex aequo uzyskały Kamila Burandt (IIIe) oraz Natalia Breza (IIb). III miejsca należą do: Laury Orland (Ia), Wiktorii Stolc (Ic) i Kacpra Edela (Ic). W kategorii Portret II miejsce zdobyła również Wiktoria Stolc (Ic), natomiast III miejsce: Emilia Knitter (IId) i Aneta Kalinowska (IIe). W kategorii Martwa natura II miejsce uzyskały: Ania Kartuszyńska (IIIa), Julia Ellwart (IIa) i Natalia Breza (IIb). III miejsce w tej kategorii zdobyła Dominika Czaja (IIb). Serdecznie gratulujemy - wysokich miejsc i pięknych zdjęć!  

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie