Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Przedstawiamy listę uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego 2019/2020 (wg kolejności alfabetycznej): Szymon Drywa (SP w Staniszewie), Nikodem Jarząbek (SP w Karsinie), Pola Jenczyk (SP nr 2 w Bytowie), Agata Konik (SP w Kołczygłowach), Zofia Kupper (Prywatna SP „Prymus” w Kościerzynie), Kinga Łącka (SP w Brzeźnie Szlacheckim), Eryk Marszałkowski (SP w Mirachowie), Paweł Napiontek (SP nr 1 w Bytowie), Błażej Pituła (SP nr 2 w Żukowie), Igor Piwowarczyk (SP w Liniewie), Jakub Stosik (SP w Karsinie), Natalia Szychucka (SP w Pomysku Wielkim), Jędrzej Szymański (SP nr 2 w Żukowie). Dalsze ważne informacje - w Czytaj więcej.

 Etap rejonowy konkursu odbędzie się dnia 7 stycznia 2020 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie, ul. Krasickiego 2. Uczestnicy proszeni są o przybycie co najmniej pół godziny przed rozpoczęciem z ważną legitymacją szkolną. Czas rozwiązywania zadań – 90 minut. Serdecznie gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym i życzymy powodzenia w kolejnym etapie. Wszelkich informacji w sprawie konkursu udzielamy pod adresem i telefonem podanym w regulaminie.

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie