Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Rusza V edycja Konkursu na Najlepszy Biznesplan. Jeśli masz ciekawy pomysł  na założenie działalności gospodarczej, zgłoś go do 18 października 2019 r. i opracuj dokument w formie biznesplanu do 31 października 2019 r.. Konkurs  Biznes Plan JUNIOR V jest organizowany przez Powiat Kościerski / Powiatowy Urząd Pracy z okazji Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości. Informacje o konkursie  znajdują na tablicy na I piętrze oraz u nauczyciela przedsiębiorczości, pani N. Cygert. Prace na konkurs należy składać do 31 października 2019 r. Zapraszamy do udziału w konkursie, na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie