Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

12 czerwca nasz Chór, pod batutą pana Tomka Chyły, wziął udział w regionalnym etapie ogólnopolskiego konkursu chórów Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska. Z wielką radością i satysfakcją informujemy, że dziewczęta wraz z panem Tomkiem zgarnęły chyba wszystkie możliwe nagrody: "Złote pasmo", nagrodę Grand Prix Konkursu, puchar JM Rektora Akademii Muzycznej w Gdańsku, Wyróżnienie za najlepsze wykonanie pieśni Stanisława Moniuszki "Chochlik" oraz Wyróżnienie dla Najlepszego Dyrygenta Konkursu Akademii Chóralnej dla Pana Tomka! Serdecznie gratulujemy i obiecujemy, że będziemy trzymać kciuki w czasie finału Konkursu na scenie Opery Narodowej w Warszawie - już za tydzień.

 

chór

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie