Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Pomorskim Konkursie Wiedzy o Podatkach. Zgłosic sie należy do 10 grudnia 2018 r. do pani Natalii Cygert. I etap polega na napisaniu pracy na jeden z podanych tematów: 1. Start-up dla młodych przedsiębiorców. Ograniczenia działalności i propozycje rozwiązań. Udział doradców podatkowych w rozwoju przedsiebiorczości. 2. Znaczenie podatków dla budżetu państwa i ich funkcje w gospodarce. 3. Czy można nie płacić podatków? 4. Udział podatków w budżecie samorządowym. Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu i nagród znajdziecie na stronie: www. pomorski.kidp.pl.

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie