Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Corocznie najlepsi uczniowie naszego Liceum przystępują do Olimpiady Języka Niemieckiego. Również w tym roku 25 uczniów zmierzyło się z tą najbardziej wymagającą formą konkursową, której stopień trudności nie ma sobie równych. Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców etapu szkolnego Olimpiady Języka Niemieckiego: I miejsce zajęła Judyta Romahn z klasy IId, II miejsce przypadło Aleksandrowi Wysieckiemu i Katarzynie Mańskiej z klasy IId. na III miejscu znalazła się Victoria Zmeczerowska z klasy IIIa, IV miejsce zajęła Katarzyna Eron z klasy IIIc i V miejsce Weronika Szymańska również z klasy IIIc, Sandra Kopp Ostrowska z klasy IIId oraz Paulina Wołoszyk z klasy Id. Gratulujemy bardzo dobrych wyników i czekamy na kolejne sukcesy! 

 

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie