Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Z przyjemnością informujemy, iż po pierwszym etapie Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Check Your English” do finału z najlepszymi wynikami zakwalifikowali się: 1. miejsce - Oliwia Ostrowska IIIe, Paula Mazurek IIIe, Michalina Trapkowska IIIe, Kamil Konk IIIe, 2. miejsce - Dawid Szymański IIa, 3. miejsce - Wiktoria Kama Ic, Oliwia Kulaszewicz Ie, Katarzyna Wyszomierska IIIe, 4 miejsce - Victoria Farrow IIb. Finał konkursu odbędzie się na początku grudnia 2018 r.. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie