Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Zbliża się X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego Geo-Planeta. Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w tym konkursie, proszeni są o zgłoszenie się do pani Lucyny Kowalke do 5 października 2018 r. Regulamin Konkursu i inne dodatkowe informacje znajdziecie na stronie www.geo.suwikr.pl. Konkurs odbędzie się w całej Polsce tego samego dnia, tj. 21 listopada 2018 r. Składa się z 30 pytań jednokrotnego wyboru i jednego pytania opisowego z zakresu geografii Polski i świata. Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie.

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie