Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Zapraszamy do udziału w Konkursie Wiedzy Ekonomicznej, organizowanym przez Akademię Młodzieżową. Konkurs polega na rozwiązaniu 12 zagadek ekonomicznych, zawartych w krótkich filmach nagranych przez młodzież z Akademii Młodzieży. Filmy będą publikowane na funpage`u Akademii Młodzieży na Facebooku oraz na kanale telewizji Akademii Młodzieży na Youtube co dwa dni. Pierwszy z nich pojawi się 1 października 2018 r. o godz. 20.00, ostatni 23 października 2018 r. o godz. 20.00. Wygrywa ten, kto w najkrótszym czasie dobrze rozwiąże wszystkie zagadki filmowe. Więcej szczegółów tutaj.

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie